Atrakcje
Wakacje nad morzem
14
sty
22'
13
sty
22'
Goście:
2
rezerwuj pobyt
Mielno
Największą atrakcją Mielna jest czysta plaża. To ona przyciąga miłośników kąpieli słonecznych, amatorów sportów wodnych oraz sympatyków szumu fal. Wieczorami gromadzi turystów oraz mieszkańców, chcących napawać się widokiem zachodzącego słońca. Z morza wystają drewniane falochrony, na których przysiadają mewy i rybitwy. Na mieleńskiej plaży, w okresie letnim wyznaczane są strzeżone kąpieliska, będące pod opieką ratowników WOPR. Wzdłuż plaży ciągnie się Mieleńska Promenada Przyjaźni, której początek sięga 1908 roku. Promenada otoczona jest licznymi punktami gastronomicznymi, apartamentami oraz atrakcjami dla turystów. Kiedy zapada zmrok, otwierają się liczne kluby nocne. Mielno nie zasypia nigdy.
Sarbinowo
Niewielka miejscowość, o charakterze typowo letniskowym. Jej położenie w pasie nadmorskim, nieopodal kurortów Mielno i Ustronie Morskie zapewnia wiele atrakcji w pobliżu. Miłośnicy plażowania znajdą w tu czyste, strzeżone w wyznaczonych miejscach plaże. Piasek, ciepła, letnia woda oraz okoliczne restauracje i bary sprzyjają letniemu wypoczynkowi. Solidna, ponad kilometrowa nadmorska alejka, wybudowana tuż przy plaży, to doskonałe miejsce do nadmorskich spacerów - także po zmierzchu. Kto zechce, może na chwilę przysiąść na jednej z ławeczek. Promenada w Sarbinowie przystosowana jest też do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Gąski
Gąski są niewielką wsią letniskową. Znajduje się tu piękna, czysta i przede wszystkim szeroka plaża. Gąski to raj dla wczasowiczów pragnących odpocząć nad morzem od miejskiego zgiełku, a tamtejsza plaża jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój, a także dla rodzin z dziećmi. Ciekawym, zabytkowym obiektem, znajdującym się w Gąskach, jest Pałac Morski. Pałac Morski, zbudowany w drugiej połowie XIX wieku, otoczony pięknym, bujnym parkiem. Powierzchnia parku wynosi około 6,7 ha i jest idealnym miejscem na letni spacer na świeżym powietrzu. Pałac jest obiektem hotelowym.
Ustronie morskie
Ustronie Morskie, położone na Pomorzu Zachodnim, jest znaną i lubianą miejscowością wypoczynkową polskiego wybrzeża. Piaszczysta, czysta plaża zachęcająca do kąpieli morskich i słonecznych, ponad stumetrowe molo spacerowe, wspaniały nadmorski klimat, malowniczy klif i przystań rybacka to atuty tej miejscowości. Najstarsze dęby w Polsce rosnące niedaleko Ustronia Morskiego to "Bolesław" - 800 lat (dąb został powalony w czerwcu 2016 roku, jego pozostałości zachowano jako pomnik przyrody) i "Warcisław" - 640 lat. Do tych dębów został wytyczony błękitny szlak turystyczny z Ustronia Morskiego.
Sianożęty
Blisko Kołobrzegu (około 10 km na wschód), tuż przy Ustroniu Morskim (ok 1 km) leżą Sianożęty – niewielka miejscowość letniskowa. Położenie nad Zatoką Pomorską, w rejonie gdzie często występują sztormy i wieją silne wiatry od morza, powoduje iż powietrze w okolicy Kołobrzegu przesycone jest jodem. Sianożęty mają bardzo dobra lokalizację nie tylko jeśli chodzi o bliskość Kołobrzegu, lecz także bliskość plaży. Od głównej ulicy wioski plaże oddziela ledwie 400 metrów lądu, a część ośrodków wczasowych znajduje się jeszcze bliżej. Z Sianożęt na plaże wiodą 3 oznakowane zejścia na plażę. Plaża w Sianożętach jest dość szeroka i piaszczysta.
Nasze apartamenty
Komfort i wygoda na miarę Twoich potrzeb.
Pokaż Wszystkie