Współpraca
Pracuj z nami
14
sty
22'
13
sty
22'
Goście:
2
rezerwuj pobyt
Sprawdzony model
Stworzyliśmy sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, którym doradzamy już na etapie wyboru odpowiedniej lokalizacji inwestycji. Jesteśmy na każdym etapie procesu inwestycyjnego od wyboru lokalizacji apartamentu, procesu zakupu nieruchomości, procesu przyjęcia i przygotowania apartamentu do wynajmu, prezentacji do wynajmu oraz obsługi wynajmu.
Bogate doświadczenie
Bogate doświadczenie, które udało nam się zdobyć podczas 21 letniej działalności w branży nieruchomości pozwala nam skutecznie spełniać potrzeby gości oraz identyfikować ich oczekiwania związane z wyborem odpowiedniego miejsca noclegowego. Działamy głównie na rynku środkowopomorskim m.in. Mielno, Gąski, Sarbinowo, Sianożęty, Ustronie Morskie.
Wizualizacja
Od wielu lat współpracujemy z projektantami wnętrz dzięki temu, możemy w ramach naszej oferty zaproponować przygotowanie indywidualnego projektu wyposażenia apartamentu, przygotowane pod kątem wynajmu. Na podstawie otrzymanych wizualizacji, to Ty decydujesz o końcowym efekcie. Postaramy się pomóc w zakresie doradztwa związanego z wyborem odpowiedniego wyposażenia. W kolejnym etapie jesteśmy w stanie zapewnić Ci pomoc ze strony sprawdzonych wykonawców, z którymi współpracujemy lokalnie.
Wynajem
Sprawy związane z wynajmem pozostaw nam. Zadbamy o gości Twojego apartamentu na każdym etapie wynajmu. Przygotujemy odpowiednią ofertę, zajmiemy się wszystkimi sprawami związanymi z meldunkiem oraz podpisaniem odpowiednich dokumentów gwarantujących odpowiedzialność gości za Twój lokal w czasie ich pobytu. Skontrolujemy apartament po pobycie, posprzątamy go i przygotujemy na przyjazd kolejnych gości.
Nasze apartamenty
Komfort i wygoda na miarę Twoich potrzeb.
Pokaż Wszystkie